7 Ekim 2013 Pazartesi

Sabah uykum


Sabah Uykum hoş geldin dünyama arşivime küçük kütüphaneme.
Soğuk Kahve bende derin bir etki bırakmıştı hani bir roman sürükler bir günde bitirirsiniz ya ben eskiden beri şiir okurum ve ilk defa bir kere de okudum bitirdim bir kitabı hatta aldığım an okuya okuya eve gelmiştim beş dakikalık yolculuk süresi olan minibüs de kitap okuyanları anlamayan ben o gün kınadığımı yaşadım!
Elimden bırakamadım bir kere her sayfa da mükemmel bir yorum var hikayeleşmiş sözler var  gökyüzünün değeri var eski sevgiliye inciler var tripler var cuma günü kadar değerli insanlar var radyoda ki şarkılar var var da var anlayacağınız hatta kızlar okumasın sayfası bile var okudum mu ben okumadım göz attım ve küfürden nefret ettiğim için okumadım zaten pekte önemli bir şey değil. Bir de Kahve var hani bahanesiyle alıp sizi kapalı çarşıya götüren sırf orada ki koku için muazzam sıraya girersin iki Hintli görürsün falan Korece'ye nazaran sıfır Hintçe biliyorum ondan bir Hintliye hayranca bakar merhaba bile diyemeden usulca uzaklaşırım. Hayır eğer Hintçe bilseydim bir merhaba diye bilseydim konu '' Şalınız çok şık hatta sariniz mükemmel'e kadar giderdi konuşmamız kahve kokusu eşliğin de zaman hızla geçerdi.


Ahmet Batman dedi ki; Onlar kardeş ayrım yapmayın. Ya da gibisi bir şey dedi.
Ahmet Batman çok farklı bir adam okurlarıyla iç içe. D&R a gidip kendi kitabını soran adam.
Ahmet Batman'ın kişisel Facebook  Hesap'ı. Ahmet Batman
Aslında hakkında yazılacak çok şey var ama Ahmet Batman'dan okumak varken.
Henüz okumadım sabah uykumu daha ayracı bile çıkarmadım kıyamıyor muyum hayır okuma önceliğini başkasına verdim. 

Sevgiler.


2 yorum:

  1. aaaa hem de burçdaşmışız ;) yaa deli gibi roman okurum ama şiir okuma alışkanlığım sıfır :( kitaplar çoook ilgimi çekmişti kaç kez elim gitti ama şiir olunca hemen bıraktım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sevindim :) Tanıştığıma memnun oldum. Bence şiir de okumalısın mahrum bırakma kendini :P

      Sil