10 Kasım 2013 Pazar

Rowdy Rathore / Hint Filmi / Akshay Kumar


     Bir Akshay Kumar filmi ile karşınızdayım ablamın ısrarlarına dayanamayıp ben Akshay'i aslında severim çok iyi bir oyuncu  bollywood listem de yer vermemiş olabilirim ama her filmini izledikçe her an en sevdiğim yapabilirim o ayarda bir adam.

Filme gelecek olursak eğer izlerken masaya vura vura izledim o denli az uzaktan izleyin hatta direk plazmaya bağlayın. Sadece bu filmi izleyin diyorum şiddetle ısrar ediyorum. Film çok iyi hayretler için de izledim.


                                 Adam kadının beline dayanamıyor. Onun için hırsızlığı bile bırakıyor. Bel de bel hani :)
                         
          
                                                              Filmi izledikten sonra bu hareketi kapacağınıza sizi temin edebilirim.
Hint filmlerini sevme nedenlerimden biri de güzel kıyafetleri ve uzun etekleri yırtmaç olana da tayt giymeleri. :)


Kısaca herkesin çok severek izleyeceği aksiyon gerilim filmi.
Yarım kalmış bir Hint filmi postum olduğu için zahmete girmeden bir kaç görsel ve film şarkısı ile postu bitiriyorum. İzleyin İzlettirin. :)

*Dram demedim ama çok acıklı salya sümükleştiğim sahneler oldu.
*Annesinin ninni söylediği ses kaydını kaybetmemeye çalışan bir çocukta var!

2 yorum:

  1. Sonunda bir Rowdy Rathore sever bulduğuma sevindim. Bu filmi kime tavsiye etsem, afişine bakıp izlemekten vazgeçiyor. bu yazıyı daha önce görseydim, bakın tek seveni ben değilmişim demek için buraya yollardım. bu film Akki'nin en iyi filmidir bana göre.hem çok güldüğüm hemde eridiğim sahneler olmuştu. Akki'yi sever, beğenirim ama çok kaliteli filmlerine denk gelmedim. Eğer bildiğin çok iyiler varsa tavsiye eder misin bir kaç tane ? houseful serisi ve desi boys hariç

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ya ya herkes öyle degil mi ? Ben dahil afişe bakıp soguyanlar tabi ben izledim ve bayıldım bence de en iyi filmi sahaneydi hem sert hem komik erkek olarak danslari hirsizliklari falan hakki verilmişti oyunculugun bunlar dışında Kgiladi filmi var onu da n kesin izlemisdir diyorum ve guzel yorumun icin cok tesekkurler ♥

      Sil